Drzwi tarasowe HST i PSK

Nasze drzwi tarasowe wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów – ich duże przeszklenia, trwała konstrukcja i łatwość w obsłudze zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

DRZWI TARASOWE

Drzwi tarasowe OKNOPLAST są idealnym rozwiązaniem, jeśli we wnętrzach Twojego domu brakuje światła. Dodatkowo, poprawią izolację cieplną i odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne.

Drzwi tarasowe HST Premium

Drzwi tarasowe HST Premium to jeszcze większa przestrzeń, osiągająca aż 6,5 m szerokości! Taka wielkość rozjaśni nawet najciemniejsze wnętrza i pozwoli Ci cieszyć się widokiem swojego ogrodu, nawet w najbardziej pochmurne dni. Przy tym, ich obsługa jest niezwykle łatwa – wszystko dzięki zastosowaniu zaawansowanego systemu uchylno-przesuwnego. Drzwi tarasowe HST Premium radzą sobie dobrze również z utrzymaniem ciepła wewnątrz domu, głównie za sprawą grubszych przeszkleń, ciepłego progu i pięciokomorowego profilu ramy.

Drzwi tarasowe HST

Drzwi tarasowe HST to doskonały przykład ciągłego rozwoju firmy OKNOPLAST. Korzystanie z drzwi ułatwiliśmy dzięki zamontowaniu dwóch, niezależnych prowadnic oraz niewielkich, lecz równie ważnych elementów, takich jak klamki, okucia i pochwyty. Takie rozwiązania, pozwoliły nam stworzyć model spełniający najwyższe standardy zarówno w dziedzinie designu, jak i użyteczności.

Drzwi tarasowe PSK i PSK-Z

Drzwi tarasowe PSK i PSK-Z dedykujemy mniejszym wnętrzom. Szerokość ich wejścia może osiągać 1,6 m – pozwala to optymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń do stworzenia wyjścia zarówno na taras, balkon, jak i do ogrodu. Trwała konstrukcja i umieszczone w niej bardzo duże przeszklenia, to nie jedyne atuty tych modeli. Na życzenie klienta montujemy w nich dodatkowe okucia i aluminiowe nakładki, które ochronią Twój dom przed potencjalnymi włamywaczami.

Drzwi tarasowe PSK Atrium

Interesuje Cię oryginalny design, komponujący się z nowoczesnym minimalizmem? Koniecznie przyjrzyj się drzwiom tarasowym PSK Atrium – ich ramy i skrzydła są smuklejsze, a przeszklenia jeszcze większe, dzięki czemu wnętrze domu zyskuje na jasności, a piękno stworzonej aranżacji zostaje spotęgowane. Dodatkowo, komfort użytkowania zagwarantuje system okuć, wyposażony w specjalne zaczepy, które naprowadzą skrzydło do pozycji zamknięcia tuż po przekręceniu klamki. Wszystko to dla jeszcze większego komfortu przebywania w swoim domu.

0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu