Okna

Za cel obraliśmy sobie stworzenie okien idealnych do każdego domu. Tysiące zadowolonych klientów potwierdzają, że udało nam się połączyć oryginalność, opłacalność i wygodę.

OKNA

Nasze okna powstają na bazie przemyślanych i dopracowanych w każdym calu projektów. Do produkcji wykorzystujemy tylko najlepszej jakości materiały, co przekłada się na najwyższe wskaźniki izolacji cieplnej, bezpieczeństwa i funkcjonalności.

Okno PAVA

Okna Pava to połączenie wysokich właściwości użytkowych oraz pionierskich rozwiązań w zakresie energooszczędności. Okno firmy Oknoplast zostało zaprojektowane z użyciem wysokiej jakości profili klasy A. Konstrukcja ta charakteryzuje się wieloma komorami oraz grubymi ściankami zewnętrznymi, co zapewnia stabilność i trwałość okna oraz skutecznie chroni przed zimnem i hałasem. Zredukowany wymiar skrzydła (112mm) umożliwia większy przepływ światła do pomieszczenia, co przekłada się na niższe koszty ogrzewania. Ten autorski projekt firmy Oknoplast oferuje wyjątkowe korzyści użytkowe.

Okno WINERGETIC PREMIIUM PASSIVE

Okna Winergetic Premium Passive to doskonały przykład wykorzystania nowoczesnych rozwiązań we współczesnym budownictwie. Wyposażone w trzykomorowe pakiety szybowe, grube ramy okienne o zaokrąglonym kształcie profilu sprawdzą się zarówno w tradycyjnym, jak i nowoczesnym budownictwie, a dodatkowe wzmocnienia i blokady termiczne poradzą sobie z każdymi warunkami pogodowymi – od najchłodniejszej zimy po najbardziej upalne lato.

Okno WINERGETIC PREMIUM

Wysokie rachunki za ogrzewanie spędzają ci sen z powiek? Rozwiązanie jest jedno – okna Winergetic Premium. To model o najwyższych wskaźnikach izolacji termicznej na rynku. Dzięki udoskonalonemu pakietowi szybowemu i nowoczesnym uszczelnieniom, zatrzymującym nawet największy mróz i wiatr, Winergetic Premium to okna doskonałe. Przy tym, dzięki specjalnemu, smukłemu profilowi, ich design stoi na najwyższym poziomie.

Okno PRISMATIC

System powstał z myślą o osobach doceniających klasyczną formę profilu oraz wysokie parametry izolacji termicznej okna. Okna Prismatic wyróżnia węższy o 10 mm profil, co pozwala na zastosowanie większego przeszklenia, co sprawia, że przestrzeń staje się jaśniejsza i bardziej komfortowa.
Najważniejsze zalety:

  • Szeroki zakres grubości możliwych do zastosowania pakietów szybowych, między 24 a 48 mm
  • Dwa zaczepy antywłamaniowe
  • Stopniowanie uchyłu FOUR Seasons, które pozwala uchylić skrzydło w sześciu położeniach

Okno PIXEL

Okna Pixel dodadzą Twoim wnętrzom charakteru, ale przede wszystkim zadbają o odpowiednią ilość światła. Dzięki specjalistycznym materiałom, z których zostały wykonane, spełniają najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa. Przy tym posiadają atrakcyjne parametry techniczne, m.in. w zakresie izolacji cieplnej i ochrony przed hałasem z zewnątrz. Okna Pixel to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz zapewnić sobie stylowy i oryginalny design.

Okno PROLUX

Pomimo wymiany lamp, w twoim domu wciąż jest zbyt ciemno? Doskonałym rozwiązaniem są okna Prolux, które dzięki zastosowaniu jeszcze większych szyb, wpuszczają do domu nawet 22% więcej światłą niż standardowe modele dostępne na rynku. Wszystko za sprawą innowacyjnego projektu naszych największych specjalistów, którzy dopilnowują jakości produktu na każdym etapie produkcji.

Okno KONCEPT

Okna Koncept łączą w sobie klasyczny design, bezpieczeństwo i ekonomiczność. Połączyliśmy elegancki styl z praktycznością, co poskutkowało niezwykle trwałą konstrukcją, która będzie Ci służyć przez długie lata. Naprawy i odnawianie? To nie w przypadku naszych okien – ich produkcję kontrolujemy na każdym etapie, a parametry techniczne stale udoskonalamy.

0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu