Okna 2019-12-09T13:59:31+01:00

Okna

Za cel obraliśmy sobie stworzenie okien idealnych do każdego domu. Tysiące zadowolonych klientów potwierdzają, że udało nam się połączyć oryginalność, opłacalność i wygodę.

OKNA

Nasze okna powstają na bazie przemyślanych i dopracowanych w każdym calu projektów. Do produkcji wykorzystujemy tylko najlepszej jakości materiały, co przekłada się na najwyższe wskaźniki izolacji cieplnej, bezpieczeństwa i funkcjonalności.

Okno PRISMATIC

System powstał z myślą o osobach doceniających klasyczną formę profilu oraz wysokie parametry izolacji termicznej okna. Okna Prismatic wyróżnia węższy o 10 mm profil, co pozwala na zastosowanie większego przeszklenia, co sprawia, że przestrzeń staje się jaśniejsza i bardziej komfortowa.
Najważniejsze zalety:

  • Szeroki zakres grubości możliwych do zastosowania pakietów szybowych, między 24 a 48 mm
  • Dwa zaczepy antywłamaniowe
  • Stopniowanie uchyłu FOUR Seasons, które pozwala uchylić skrzydło w sześciu położeniach
Więcej informacji >>

Okno PIXEL

Okna Pixel dodadzą Twoim wnętrzom charakteru, ale przede wszystkim zadbają o odpowiednią ilość światła. Dzięki specjalistycznym materiałom, z których zostały wykonane, spełniają najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa. Przy tym posiadają atrakcyjne parametry techniczne, m.in. w zakresie izolacji cieplnej i ochrony przed hałasem z zewnątrz. Okna Pixel to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz zapewnić sobie stylowy i oryginalny design.

Więcej informacji >>

Okno PROLUX

Pomimo wymiany lamp, w twoim domu wciąż jest zbyt ciemno? Doskonałym rozwiązaniem są okna Prolux, które dzięki zastosowaniu jeszcze większych szyb, wpuszczają do domu nawet 22% więcej światłą niż standardowe modele dostępne na rynku. Wszystko za sprawą innowacyjnego projektu naszych największych specjalistów, którzy dopilnowują jakości produktu na każdym etapie produkcji.

Więcej informacji >>

Okno WINERGETIC PREMIUM

Wysokie rachunki za ogrzewanie spędzają ci sen z powiek? Rozwiązanie jest jedno – okna Winergetic Premium. To model o najwyższych wskaźnikach izolacji termicznej na rynku. Dzięki udoskonalonemu pakietowi szybowemu i nowoczesnym uszczelnieniom, zatrzymującym nawet największy mróz i wiatr, Winergetic Premium to okna doskonałe. Przy tym, dzięki specjalnemu, smukłemu profilowi, ich design stoi na najwyższym poziomie.

Więcej informacji >>

Okno WINERGETIC PREMIIUM PASSIVE

Okna Winergetic Premium Passive to doskonały przykład wykorzystania nowoczesnych rozwiązań we współczesnym budownictwie. Wyposażone w trzykomorowe pakiety szybowe, grube ramy okienne o zaokrąglonym kształcie profilu sprawdzą się zarówno w tradycyjnym, jak i nowoczesnym budownictwie, a dodatkowe wzmocnienia i blokady termiczne poradzą sobie z każdymi warunkami pogodowymi – od najchłodniejszej zimy po najbardziej upalne lato.

Więcej informacji >>

Okno KONCEPT

Okna Koncept łączą w sobie klasyczny design, bezpieczeństwo i ekonomiczność. Połączyliśmy elegancki styl z praktycznością, co poskutkowało niezwykle trwałą konstrukcją, która będzie Ci służyć przez długie lata. Naprawy i odnawianie? To nie w przypadku naszych okien – ich produkcję kontrolujemy na każdym etapie, a parametry techniczne stale udoskonalamy.

Więcej informacji >>
0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu