Rolety

Rolety OKNOPLAST zachowują ciepło wewnątrz domu, nie wpuszczają do niego niepotrzebnego zimna i przede wszystkim chronią go przed wizytami nieproszonych gości.

ROLETY

Poznaj rolety Luna, Sol Evolution, Sol i Terra – ich przeznaczenie wyszło daleko poza możliwości standardowych rolet. Dzięki nim, poprawisz parametry cieplne swojego domu, zapewnisz mu dodatkową ochronę i dostarczysz swoim wnętrzom tyle światła, ile będziesz chciał.

Rolety LUNA

Z Twojego domu ucieka ciepło, a wiatr hula po korytarzu? Rolety Luna, montowane po zewnętrznej stronie domu, na profilu poszerzającym ramę okna, szczelnie zakryją całą jego powierzchnię i ciepło, które będzie chciało uciec, zostanie w środku. W ten sam sposób ochronią Cię również przed przesadną ilością ciepła, szczególnie latem.

Rolety SOL EVOLUTION

Rolety Sol Evolution to piękno i estetyka – idealnie sprawdzą się, jeśli chcesz dodać swojemu domowi jeszcze więcej charakteru. Przy tym, podobnie jak pozostałe modele, posiadają wysokie parametry techniczne, m.in. chronią dom przed hałasem z zewnątrz. Aby idealnie skomponować je z aranżacją Twojego domu, dajemy Ci możliwość wyboru kolorów lamelek z dostępnej palety barw.

Rolety SOL

A co jeśli w domu jest zbyt jasno? Na to również mamy rozwiązanie – rolety Sol za pomocą dwóch kliknięć ograniczą nadmierną ilość promieni słonecznych. Jak? Wszystko za pomocą bezprzewodowego pilota, który pozwoli Ci sterować konstrukcją, bez wstawania z łóżka. Czy może być coś lepszego?

Rolety TERRA

Rolety muszą mieć coś do powiedzenia także w kwestii bezpieczeństwa. Model Terra skutecznie ochroni Twój dom i Twoją rodzinę, przed włamywaczami, przegrzaniem, wychłodzeniem i zbędnym hałasem nawet najbardziej ruchliwej ulicy. To zasługa wysokogatunkowego, wyjątkowo trwałego i odpornego aluminium oraz montażu, dzięki któremu rolety umiejscawiane są po zewnętrznej stronie okien i stanowią ich nierozerwalną część.

0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu